TASARIM VE İMALAT

MAKİNA TASARIMI VE İMALATI

Makina Parkuru

Firmamızda her türlü özel makina tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

MAKİNA TASARIMI VE İMALATI

Makina Parkuru

Firmamızda her türlü özel makina tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

MAKİNA TASARIMI VE İMALATI

Makina Parkuru

Firmamızda her türlü özel makina tasarımı ve üretimi yapmaktayız.

İŞLEME

Universal Freze İşleri Talaşlı İmalat
Talaşlı İmalat Cnc Torna Freze İşleri

Metaller üzerinden kesici takım yardımıyla talaş kaldırarak istenilen şekil ve ölçülere getirme işlemine Talaşlı İmalat denir. Tanımdan da anlaşıldığı gibi bu tür imalatta metal bir malzeme ve bir de kesici takım bulunmaktadır. Kesici takım keserek talaş kaldırmaya malzeme ise kesilmemeye çalışır.Üzerinden talaş kaldırılan malzeme kesici takımın şekli ve hareketler ine bağlı olarak malzemeyi yani iş parçasına istenilen formu verir.cnc torna freze Talaş kaldırma işlemi mevcut bir numune parçaya göre yapılabildiği gibi imalat resmi denilen ve teknik resim kurallarına göre çizilmiş olan bir resme göre de yapılır. Ancak son yıllarda tüm imalatlar imalat resimlerine göre yapılmaktadır.

TALAŞLI İMALAT

Talaşlı İmalat Torna Freze
Talaşlı İmalat Cnc Torna Freze İşleri

Talaşlı imalat ; Frezeleme, delme , diş çekme, tornalama, honlama, raybalama, taşlama, planyalama v.b. prosesleri içerir. Bu prosesler torna, freze, matkap, taşlama, planya, vargel, testere, broş, dişli açma , vida açma tezgahları ile sağlanan bu üretim yöntemi ile iş parçaların montaja hazır hale gelmesi odaklanmıştır. Hassas ölçü ve tolerans sağlanmasında talaşlı imalat yöntemi kullanılmaktadır. Döküm, enjeksiyon, presleme gibi direkt şekil verme üretim yöntemlerinden sonraki montaja hazırlık veya montaj için gerekli ölçülerin oluşturulmasında talaşlı imalat yöntemi oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır

KALIP İŞLERİMİZ

Talaşlı İmalat Torna Freze Kalıp
Talaşlı İmalat Cnc Torna Freze İşleri

Kalıp tasarımında ilk olarak ürünün üretimindeki kolaylıklar dikkate alınır ve daha sonra da kalıbın üretimindeki kolaylıklar göz önünde bulundurulmalıdır. Kalıp üretiminde ve kullanımında üstünlükler sağlayabilmek için günün mevcut teknolojisinden (uygun yerlerde tel veya elektro erozyon tezgahlarının, CNC tezgahların kullanılması gibi) yeterince faydalanılmalıdır. Sade ve basit şekilli kalıplar sadece operatörce verilen koordinatlarla işlenebilirken, karmaşık şekilli kalıpların işlenmesi CAD/CAM programları yardımıyla tezgaha yönlendirilen koordinatlarla yapılır.

 

BODUROĞLU TEKNİK

Uzman Kadro

Gerekli eğitimleri almış ve alanında uzman personellerle hizmet veriyoruz.

Profesyonel Hizmet

Makine sektöründe profesyonel hizmet veriyoruz.

Planlı Çalışma

Her zaman planlı ve sistemli çalışmalar yapıyoruz.

Başarılı Sonuçlar

İş ortaklığında yüksek başarı oranına sahibiz.

Bizim hikayemizin başlangıcı üretime olan aşkımızdan geliyor..torna freze işlerini  üretmeyi seven birşeyleri başarmayı seven işi iş yapan sağlıklı sağlam iş yapanların hikayesidir boduroğlu  teknik..

Talaşlı İmalat Torna Freze
Talaşlı İmalat Torna Freze İşleri

NEDEN BİZ?

Kurulum
0 +
Yıl Tecrübe
0 +
İş Ortağı
0 +
Sektöre Hizmet
0 +

İLETİŞİME GEÇİN

Bize aşağıdaki formdan 7/24 mesaj gönderebilirsiniz. İş birliği, istek ve şikayetleriniz için bize mesaj göndermekten çekinmeyin.